Okna plastikowe

Okna plastikowe od kilku lat są rozpowszechniane na rynku. Klienci cenią sobie tego typu materiały, dlatego że są przede wszystkim tanie i trwałe. Cena jest czynnikiem, która przechyla szalę na korzyść takich okien. Jednak nie oznacza ona wcale, że są one gorsze gatunkowo od swoich droższych odpowiedników. Okna plastikowe odznaczają się solidnością, precyzją wykonania, a także łatwością konserwacji. Są także długo wytrzymałe, więc koszta ich zakupu określić można nawet jako jednorazowe. Czytaj całość „Okna plastikowe”

Okna tytanowe

Trwałość i solidność to cecha charakterystyczna okien tytanowych. Żaden inny rodzaj nie jest tak bardzo wytrzymały. Są przede wszystkim bezpieczne i energooszczędne, a przy tym posiadają też przyjemny dla oka wygląd estetyczny. Najlepszego gatunku materiał, z których są wykonane sprawia, że są one bardziej wzmocnione od okien drewnianych i plastikowych. Szyba jest o wiele bardziej odporna na uderzenia i czynniki atmosferyczne. Przez wiele lat nie niszczeją i wymagają tylko podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych. Dostępne są nawet w nietypowych wymiarach i kształtach. Czytaj całość „Okna tytanowe”

Okna PCV

Nie tylko tradycyjne okna drewniane i plastikowe zapewniają komfort mieszkania. Okna PCV gwarantują takie same korzyści, a są o wiele tańsze. Ten nowoczesny produkt odznacza się wysoką jakością materiałów, z których został wyprodukowany, a przy tym nie ogranicza w niczym kupującego. Mogą zostać elementami każdego domu, gdyż takie okna dostępne są w różnych wymiarach, kształtach i kolorach. Są odporne na czynniki zewnętrzne, na uderzenia i obdrapania. Czytaj całość „Okna PCV”

Okna dachowe

Dom może być niepowtarzalny nie tylko za sprawą ciekawej elewacji. Okna również nadają mu urok i nie muszą być wcale te z rzędu tradycyjnych. Okna dachowe są ostatnimi czasy modne, co wcale nie oznacza, że nie są funkcjonalne. Są wygodne dla właścicieli małych, przytulnych domów. Dają im też wiele możliwości. Producenci oferują bowiem różnego rodzaju okna dachowe. Można zdecydować się na te rodzaju drewnianego, plastikowe, a także aluminiowe. W dodatku dostępne są także okna dachowe uchylne, obrotowe, uchylno-obrotowe, a nawet balkonowe i niestandardowe. Czytaj całość „Okna dachowe”

Montaż okien

Samo kupno okien nie jest w tych czasach problemem. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów materiału i spokojnie każdy znajdzie coś dla swojego domu. Kłopot pojawia się wraz z ich montażem. Nie każdy ma bowiem smykałkę do robot budowlanych. Profesjonalne sklepy z oknami gwarantują jednak nie tylko dostawę okien na miejsce, ale także i montaż. Wszystko jest nawet wliczone w cenę zakupu, więc nie trzeba będzie się martwić o horrendalną cenę całej inwestycji. Fachowcy nie tylko doradzą, co będzie najlepsze dla domu, ale sami zajmą się wszystkim. Czytaj całość „Montaż okien”

Szczelne okna

Solidność i szczelność to najważniejsze cechy każdych okien. W końcu nikt nie chce dokonać zakupu produktu, który będzie trzeba szybko wymieniać lub naprawiać. Zwłaszcza zimą można odczuć przykre skutki nieudanej inwestycji. Gdy na dworze zawierucha, deszcze, mróz i śnieg okna powinny być najlepszym i najtrwalszym izolatorem ciepła. Powinny nie przepuszczać żadnego chłodu, a tym bardziej żadnych opadów do środka domu. Czytaj całość „Szczelne okna”